packshoty plus size

PLUS SIZE

Produkty plus size wymagają szczególnie dużo uwagi i precyzji, aby wiernie odwzorować ich rzeczywisty wygląd. Ze względu na duże rozmiary produktów odzież plus size najlepiej prezentuje się na zdjęciach przestrzennych typu duch.

Packshoty plus size

Szybko zmieniający się rynek modowy zaczyna produkować coraz więcej propozycji dla osób Plus Size. Wachlarz rozmiarów jest wciąż powiększany, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, a wcześniej niedostępne kroje bez wysiłku odnajdziemy teraz w galeriach handlowych lub zamówimy w sposób online.

Powstają specjalnie dedykowane sklepy internetowe dla osób Plus Size, aby klienci mogli w sposób precyzyjny dobrać każdy element swojej garderoby. Ubrania Plus Size wymagają szczególnej dokładności i zaangażowania w ustawienie produktu, aby duża ilość tkaniny nie zdeformowała kształtu ubrania. Najbardziej optymalnym sposobem prezentowania większych rozmiarów jest fotografia typu

Zalety packshotów plus size

Packshoty plus size, pozwalają zachować efekt trójwymiarowości, a jednocześnie przedstawiają obiekt bez zbędnych zagięć i mankamentów, które mogłyby powstać, gdyby prezentowany obiekt był zawieszony na wieszaku.

Duża ilość materiału potrzebna do wytworzenia bluzki, czy spodni plus size, sprzyja powstawaniu zagnieceń i marszczeń, co ostatecznie mogłoby wyglądać nieestetycznie w przypadku zwykłego położenia produktu na ziemi. Takie „duszki” są rozwiązaniem optymalnym, które pozwoli nadać jak najwięcej lekkości ubraniom w większych rozmiarach.

Powstają one za pomocą ustawienia ubrania na manekinie, odpowiednim naświetleniu, a następnie pozbyciu się zbędnego otoczenia w obróbce graficznej, co daje efekt wspomnianego wyżej duszka. Należy mieć na uwadze, że rozmiar XXL nie wyklucza zaprezentowania ubrań w sposób kobiecy i sensualny.

Tak jak każda kobieta powinna czuć się komfortowo i dobrze ze swoimi krągłościami, tak przedstawienie owej pewności siebie za pomocą packshotów jest równie ważne.