packshoty aranżowane

PACKSHOTY PRODUKTOWE ARANŻOWANE

Zdjęcia wszelkich produktów wykonywane na aranżowanych tłach. Ich główny cel to przede wszystkim atrakcyjne zaprezentowanie produktu, dlatego w przypadku tych zdjęć kładziemy szczególny nacisk na kreatywne, odpowiednie dla charakteru produktu tła oraz dodatki.

Packshoty aranżowane pozwalają wykazać się fotografującemu swoim zmysłem estetycznym. Są to nie tylko fotografie reklamujące produkt w sposób dokładny i jak najdoskonalszy, ale także tworzące niezwykle rozbudowaną ekspozycję mającą cieszyć oko i przykuwać uwagę potencjalnego klienta. Fotografie aranżowane to swego rodzaju małe kampanie, odznaczające się walorami artystycznymi, niosące ze sobą pożądany klimat, który ma wzbudzić u oglądającego konkretne emocje. Wymagają dużo zaangażowania, ale także są świetną zabawą i możliwością na wykazanie się swoją kreatywnością.

Zdjęcia aranżowane mogą być zarówno fotografiami z postawionymi produktami pionowo bądź tak zwanymi flatlayami, gdzie tworząc kompozycje leżące, zapełnia się wyznaczoną przestrzeń za pomocą innych obiektów. Całość utrzymana jest w określonej konwencji pasującej do estetyki firmy.

Owe packshoty aranżowane przede wszystkim są wykorzystywane na potrzeby social media, aby promować swoją markę za pomocą ładnie prezentujących się kompozycji. Jednak coraz częściej można je zobaczyć również na stronach internetowych. Szczególnie marki tworzące ręcznie robione dodatki posiłkują się takimi zdjęciami, co dodaje rzemieślniczego charakteru i sprawia, że prezentowane produkty stają się wyjątkowe.

Zdjęcia aranżowane również nie należą do najprostszych. Wymagają różnych kolorów tła, specjalistycznego oświetlenia, a także dodatków do stworzenia kompozycji. Wszystko to zapewnione jest przez fotografującą ekipę, która dba o każdy detal na finalnym obrazie. Każda z aranżacji dobierana jest indywidualnie. Oczywiście, podobnie jak packshoty i flatshoty, zdjęcia aranżowane są konsultowane w kwestii wytycznych przed rozpoczęciem sesji.