packshoty dziecięce

Packshoty dziecięce

Packshoty dziecięce wymagają więcej czasu zarówno w procesie przygotowania (dokładne prasowanie) jak i post-produkcji (obróbka graficzna) ze względu na niewielkie rozmiary, żywe kolory oraz liczne grafiki i nadruki.

Packshoty dziecięce

Ubranka dziecięce ze względu na swój mały rozmiar potrzebują szczególnej uwagi podczas ich fotografowania. Nietrudno uzyskać efekt reklamujący ubranie na dorosłą osobę przez niezachowanie proporcji, czy zbyt mocne naświetlenie, które wygeneruje agresywne kontrasty w niczym nie kojarzące się z miękką tkaniną dla dzieci.

Również liczne wzory i jaskrawe kolory stają się wyzwaniem w odpowiednim przedstawieniu produktu. Żaden z naszych uciech nie chciałby mieć zdeformowanego pieska, czy kotka na koszulce, w dodatku w wyblakłych i ponurych kolorach.

Zdjęcia produktowe ubranek dziecięcych

Co więcej, wielokrotnie kształty ubranek są nie lada wyzwaniem dla fotografujących. Fikuśne tiule, doczepiane uszy do kapturów, bluzy z pomponami, nie mówiąc już o włochatych rękawiczkach. Wszystkie te elementy garderoby należy odpowiednio przygotować, wyprasować, a w przypadku włosów i wyczesać, aby futerko miało pożądany kształt i najbardziej jak mogło przypominało ulubionego pupila.

Dodatkowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę jest materiał i połysk prezentowanych ubranek. Nie kto inny, jak właśnie dzieci lubią neonowe torebeczki, brokatowe plecaki i inne świecące ozdoby wyjęte wprost z bajek Disneya i ulubionych komiksów.

Fotograf musi zwrócić uwagę na każdy taki charakterystyczny detal, odpowiednio go naświetlić i wydobyć z niego to, czym zachwycił w realnym świecie naszą uciechę. Packshoty dziecięce pozwalają to wszystko zaprezentować, a jednocześnie są podatne na obróbkę graficzną, dzięki czemu można łatwo modyfikować już sfotografowany obiekt, pozbywać się tła ze zdjęcia, by sama sukienka, a może i spodenki stały się elementem Newslettera danego sklepu internetowego.