packshoty bielizna

PACKSHOTY BIELIZNA

Przy fotografowaniu bielizny najważniejsze jest wierne oddanie detali i materiału, z jakiego jest wykonana. Produkty bieliźniane to głównie koronki i prześwitujące tkaniny, które często wymagają dodatkowego retuszu. Do tej kategorii, oprócz staników i majtek, zaliczają się także koszulki nocne czy szlafroki.

PACKSHOT BIELIZNA MĘSKA 3D
PACKSHOT BIELIZNA MĘSKA 2D
PACKSHOT BIELIZNA DAMSKA
PACKSHOT SKARPETKI

Packshoty bielizny

Bielizna w zależności od zastosowania i materiału, z którego jest wykonana, może mieć różny charakter. Satynowa będzie wymagała podkreślenia połysku i delikatnych, sensualnych fałdek na materiale.

Bawełniana wraz z lnianą musi oddawać miękkość i swoje pochodzenie wprost z natury. Natomiast koronkowe staniki i majtki powinny emanować pięknymi przeszyciami i mocno wykrojonymi wzorami, co daje wrażenie pewności siebie jaką zyskuje się zakładając taki komplet. To jednak nie wszystko.

Do kategorii bielizna, zalicza się także blezery, szlafroki i długie koszule nocne, które również należy odpowiednio zaprezentować, podkreślić ich przyjemne wykończenie i ciepło jakie zapewniają w zimne wieczory.

Zalety packshotów bielizny

Odpowiednią formą fotografii dla tego typu produktów są ponownie packshoty. Wszystkim dobrze znane duszki zaprezentują w odpowiedni sposób materiał nawet tak wymagający jak koronki i wiele prześwitów, które na żywej modelce nie dałyby się zobaczyć.

Za pomocą packshotów, nawet najbardziej zwiewne materiały zachowają swoją lekkość, a jednocześnie będą trzymać swoją formę bez zbędnych zagięć, załamań i cieni psujących efekt idealnej bielizny. Bielizna, szczególnie kobieca, przedstawiana jest także w delikatnych kolorach, które za pomocą fotografii produktowej można oddać w jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości sposób. Dla porównania model mógłby już zaciemnić obiekt bądź kolorem swojej skóry sprawić, że przedstawiona barwa byłaby bardziej lub mniej zszarzała.